McMEDA Ajans

İlerleyen Teknoloji ve insan nüfusundaki artış göz önüne alındığında, bilgi alışverişinin hızı büyük önem kazanmaktadır. Reklâm faaliyetleri kitlelere ulaşmak isteyen, gelişim sürecinde 'marka' olmayı hedefleyen firmalarınız için vazgeçilmez bir unsurdur. Bizler McMEDA olarak gelişen teknolojiyi izleyerek firmaların kurumsallaşmasına yardımcı olmaktayız.

McMEDA Danışmanlık sizin için tüm bu koşulları bilen ve işletmelerin ihtiyaçları olan her şeye farklı açılarla bakıp yaklaşan bir gözdür.

 

Ajans Konularımız:

WebTasarım

Web tasarımı, firmanızın, kurumunuzun, şahsınızın imajını, misyonunu ve vizyonunu yansıtan bir tanıtım yoludur. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Bizler McMEDA olarak bu tanıtım yönteminin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olan  bir firmayız ve sizler için uygun olabilecek en iyi tasarımı yapmaktayız.

Interaktif CD

Etkileyici ve akılda kalıcılığının yanında mesajınızı imajınızla bütünleştirmektedir. Geniş kapasitesi ile sizi kâğıtlardan, videokasetlerden, broşürlerden kurtarmakta ve postalama maliyetini haliyle düşürmektedir. Web sitenize koyulması mümkün olmayan video görüntülerini interaktif CD de yayımlayabilir, böylece yazıyla anlatılmaya çalışılan ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizin bir çırpıda anlamasını sağlarsınız.

Katalog&Broşür

Firmanızın kimliğini, yaptığı işleri, ürünlerini ve müşterilerini tanıtan görsel kaynakları katalog ve broşür olarak adlandırılır. Reklam ve görsel tanıtıma önem veren her firma katalog ve broşür bastırmayı önemsemektedir. Sonuçta McMEDA ilke olarak bu hizmetiyle size ulaşan müşterilerin firmanızı ve yaptığınız işleri kısa ve en iyi biçimde tanıtmakta ve böylece firmanızın en kısa sürede planlanan hedeflere varmasına katkıda bulunmaktadır.

Reklam Müzikleri

Firmanızın kurumsal yapısının göstergelerinden biri de ulusal ve yerel televizyon/radyo reklamlarıdır. Firmamız Düfa, Lebara Mobile ve Sharp gibi önemli kuruluşların reklam müziklerini yapmış, dünya ve ülke genelinde bu reklamlar haftalarca televizyonlarda oynamıştır.

Reklamları İzlemek İçin Tıklayınız

Lebara Mobile
Düfa Boya
Sharp